Biuro

Dane teleadresowe

Statut Biura

Struktura organizacyjna

Regulamin Organizacyjny Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Skargi i wnioski

Ewidencje i archiwa

Kontrola zarządcza

Budżet

Budżet 2017

Zamówienia publiczne

Archiwum

Ogłoszenie o przetargu w trybie określonym w art. 701 – 705 kodeksu cywilnego na zakup wraz z dostawą biletów lotniczych i ubezpieczenia podróży dla pracowników Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Ogłoszenie o przetargu na przygotowanie, organizację i obsługę max. 20 konferencji, seminariów i uroczystości rocznicowych organizowanych lub współorganizowanych przez Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (2).

Ogłoszenie o przetargu na przygotowanie, organizację i obsługę max. 20 konferencji, seminariów i uroczystości rocznicowych organizowanych lub współorganizowanych przez Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Ogłoszenie o przetargu na zakup i dostawę sportowych kart indywidualnych dla pracowników i rodziny pracownika Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Plan finansowy zamówień publicznych na rok 2017 w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Praca

Archiwum

Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych poszukuje kandydatów na stanowisko referenta prawnego lub specjalisty w Departamencie Rejestracji Administratorów Bezpieczeństwa Informacji i Zbiorów Danych Osobowych (umowa na zastępstwo)

Zbędne i zużyte składniki majątkowe

Praktyki

Praktyki